У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

23 Км - Знам'янка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 23 Км - Знам'янка:

Поточний розклад електричок 23 Км - Знам'янка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 34 хв зі станції 23 Км і прибуває на станцію Знам'янка о 10 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6036 сполученням Помічна - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 49 хв. Між станціями 23 Км і Знам'янка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 23 Км - Знам'янка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 23 Км Знам'янка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 23 Км - Знам'янка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями 23 Км та Знам'янка – 24.0 км. Ціна квитка на електричку 23 Км Знам'янка складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6036 Помічна Знам'янка 09.34
23 Км
10.23
Знам'янка-Пас.
49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 23 Км -Знам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 23 Км — Знам'янка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Знам'янка — 23 Км