У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - 23 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка - 23 Км:

Поточний розклад електричок Знам'янка - 23 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 57 хв зі станції Знам'янка і прибуває на станцію 23 Км о 17 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6043-6044 сполученням Знам'янка-Пас. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 38 хв. Між станціями Знам'янка і 23 Км цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка - 23 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка 23 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка - 23 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Знам'янка та 23 Км – 57.6 км. Ціна квитка на електричку Знам'янка 23 Км складає 28.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6043-6044 Знам'янка Помічна 16.57
Знам'янка-Пас.
17.35
23 Км
38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка -23 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — 23 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 23 Км — Знам'янка