З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

248 Км - Голубове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 248 Км - Голубове:

Поточний розклад електричок 248 Км - Голубове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 04 хв зі станції 248 Км і прибуває на станцію Голубове о 16 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6534 сполученням Кременчук - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 26 хв. Між станціями 248 Км і Голубове цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Омельник(15.08), Зеленівка(15.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 248 Км - Голубове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 248 Км Голубове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 248 Км - Голубове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6534 Кременчук Полтава 15.04
248 Км
16.30
Голубове
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 248 Км -Голубове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 248 Км — Голубове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Голубове — 248 Км