У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6534 Кременчук — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Кременчук - Полтава номер 6534 відправляється зі станції Кременчук о 14.08 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 17.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6534 Кременчук - Полтава пролягає по таким станціям як Гірка, Калачівський, Потоки, Козельщина, Куликівка, Рзд 193 км, Жарки, Собківка, 160 Км, Головач, Зінці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 14.08
Череднички 14.11 1 хв  14.12 3 хв 
Екіпіровка 14.16 1 хв  14.17 8 хв 
Гірка 14.20 1 хв  14.21 12 хв 
Передгірковий парк 14.25 1 хв  14.26 17 хв 
252 Км 14.31 1 хв  14.32 23 хв 
Калачівський 14.36 1 хв  14.37 28 хв 
248 Км 14.40 1 хв  14.41 32 хв 
Омельник 14.45 1 хв  14.46 37 хв 
Потоки 14.58 1 хв  14.59 50 хв 
Білани 15.06 1 хв  15.07 58 хв 
Галещина 15.13 1 хв  15.14 1 г  5 хв 
Козельщина 15.26 1 хв  15.27 1 г  18 хв 
Ганнівка 15.33 1 хв  15.34 1 г  25 хв 
Зеленівка 15.39 1 хв  15.40 1 г  31 хв 
Куликівка 15.46 1 хв  15.47 1 г  38 хв 
Кобеляки 15.56 1 хв  15.57 1 г  48 хв 
197 Км 16.04 1 хв  16.05 1 г  56 хв 
Рзд 193 км 16.11 1 хв  16.12 2 г  3 хв 
Ліщинівка 16.18 1 хв  16.19 2 г  10 хв 
Голубове 16.23 1 хв  16.24 2 г  15 хв 
Жарки 16.28 1 хв  16.29 2 г  20 хв 
Бабенкове 16.33 1 хв  16.34 2 г  25 хв 
Нові Санжари 16.39 1 хв  16.40 2 г  31 хв 
Собківка 16.47 1 хв  16.48 2 г  39 хв 
Мала Перещепинська 16.55 1 хв  16.56 2 г  47 хв 
Ткаченкове 17.02 1 хв  17.03 2 г  54 хв 
160 Км 17.06 1 хв  17.07 2 г  58 хв 
Писарівська 17.10 1 хв  17.11 3 г  2 хв 
Головачанська 17.15 1 хв  17.16 3 г  7 хв 
Головач 17.20 1 хв  17.21 3 г  12 хв 
Безручки 17.25 1 хв  17.26 3 г  17 хв 
Клюшники 17.29 1 хв  17.30 3 г  21 хв 
Зінці 17.33 1 хв  17.34 3 г  25 хв 
Терешки 17.37 1 хв  17.38 3 г  29 хв 
Пост Ворскла 17.44 1 хв  17.45 3 г  36 хв 
Полтава-Південна 17.50 3 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6534 Кременчук — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728