У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6534 Кременчук — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Кременчук - Полтава номер 6534 відправляється зі станції Кременчук о 14.08 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 17.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6534 Кременчук - Полтава пролягає по таким станціям як Гірка, Калачівський, Потоки, Козельщина, Куликівка, Рзд 193 км, Жарки, Собківка, 160 Км, Головач, Зінці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 14.08
Череднички 14.11 1 хв  14.12 3 хв 
Екіпіровка 14.16 1 хв  14.17 8 хв 
Гірка 14.20 1 хв  14.21 12 хв 
Передгірковий парк 14.25 1 хв  14.26 17 хв 
252 Км 14.31 1 хв  14.32 23 хв 
Калачівський 14.36 1 хв  14.37 28 хв 
248 Км 14.40 1 хв  14.41 32 хв 
Омельник 14.45 1 хв  14.46 37 хв 
Потоки 14.58 1 хв  14.59 50 хв 
Білани 15.06 1 хв  15.07 58 хв 
Галещина 15.13 1 хв  15.14 1 г  5 хв 
Козельщина 15.26 1 хв  15.27 1 г  18 хв 
Ганнівка 15.33 1 хв  15.34 1 г  25 хв 
Зеленівка 15.39 1 хв  15.40 1 г  31 хв 
Куликівка 15.46 1 хв  15.47 1 г  38 хв 
Кобеляки 15.56 1 хв  15.57 1 г  48 хв 
197 Км 16.04 1 хв  16.05 1 г  56 хв 
Рзд 193 км 16.11 1 хв  16.12 2 г  3 хв 
Ліщинівка 16.18 1 хв  16.19 2 г  10 хв 
Голубове 16.23 1 хв  16.24 2 г  15 хв 
Жарки 16.28 1 хв  16.29 2 г  20 хв 
Бабенкове 16.33 1 хв  16.34 2 г  25 хв 
Нові Санжари 16.39 1 хв  16.40 2 г  31 хв 
Собківка 16.47 1 хв  16.48 2 г  39 хв 
Мала Перещепинська 16.55 1 хв  16.56 2 г  47 хв 
Ткаченкове 17.02 1 хв  17.03 2 г  54 хв 
160 Км 17.06 1 хв  17.07 2 г  58 хв 
Писарівська 17.10 1 хв  17.11 3 г  2 хв 
Головачанська 17.15 1 хв  17.16 3 г  7 хв 
Головач 17.20 1 хв  17.21 3 г  12 хв 
Безручки 17.25 1 хв  17.26 3 г  17 хв 
Клюшники 17.29 1 хв  17.30 3 г  21 хв 
Зінці 17.33 1 хв  17.34 3 г  25 хв 
Терешки 17.37 1 хв  17.38 3 г  29 хв 
Пост Ворскла 17.43 1 хв  17.44 3 г  35 хв 
Полтава-Південна 17.50 3 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6534 Кременчук — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28