У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6534 Кременчук — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6534 сполученням Кременчук - Полтава-Південна відправляється зі станції Кременчук о 14.40 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 17.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Передгірковий парк, Омельник, Галещина, Зеленівка, 197 Км, Голубове, Нові Санжари, Ткаченкове, Головачанська, Клюшники, Пост Ворскла.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 14.40
Череднички 14.43 1 хв  14.44 3 хв 
Гірка 14.50 1 хв  14.51 10 хв 
Передгірковий парк 14.54 1 хв  14.55 14 хв 
252 Км 14.59 1 хв  15.00 19 хв 
Калачівський 15.03 1 хв  15.04 23 хв 
Омельник 15.12 1 хв  15.13 32 хв 
Потоки 15.17 1 хв  15.18 37 хв 
Білани 15.22 1 хв  15.23 42 хв 
Галещина 15.29 1 хв  15.30 49 хв 
Козельщина 15.39 2 хв  15.41 59 хв 
Ганнівка 15.47 1 хв  15.48 1 г  7 хв 
Зеленівка 15.53 1 хв  15.54 1 г  13 хв 
Куликівка 15.59 1 хв  16.00 1 г  19 хв 
Кобеляки 16.08 1 хв  16.09 1 г  28 хв 
197 Км 16.17 1 хв  16.18 1 г  37 хв 
Рзд 193 км 16.23 1 хв  16.24 1 г  43 хв 
Ліщинівка 16.29 1 хв  16.30 1 г  49 хв 
Голубове 16.33 1 хв  16.34 1 г  53 хв 
Жарки 16.38 1 хв  16.39 1 г  58 хв 
Бабенкове 16.42 1 хв  16.43 2 г  2 хв 
Нові Санжари 16.48 1 хв  16.49 2 г  8 хв 
Собківка 16.54 1 хв  16.55 2 г  14 хв 
Мала Перещепинська 17.01 1 хв  17.02 2 г  21 хв 
Ткаченкове 17.07 1 хв  17.08 2 г  27 хв 
160 Км 17.11 1 хв  17.12 2 г  31 хв 
Писарівська 17.15 1 хв  17.16 2 г  35 хв 
Головачанська 17.20 1 хв  17.21 2 г  40 хв 
Головач 17.27 1 хв  17.28 2 г  47 хв 
Безручки 17.30 1 хв  17.31 2 г  50 хв 
Клюшники 17.33 1 хв  17.34 2 г  53 хв 
Зінці 17.37 1 хв  17.38 2 г  57 хв 
Терешки 17.40 1 хв  17.41 3 г 
Пост Ворскла 17.44 1 хв  17.45 3 г  4 хв 
Полтава-Південна 17.50 3 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6534 Кременчук — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031