У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6532 Кременчук — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Кременчук - Полтава номер 6532 відправляється зі станції Кременчук о 08.49 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 12.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6532 Кременчук - Полтава пролягає по таким станціям як Гірка, Калачівський, Потоки, Козельщина, Куликівка, Рзд 193 км, Жарки, Собківка, 160 Км, Головач, Зінці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 08.49
Череднички 08.52 1 хв  08.53 3 хв 
Екіпіровка 08.57 1 хв  08.58 8 хв 
Гірка 09.01 1 хв  09.02 12 хв 
Передгірковий парк 09.06 1 хв  09.07 17 хв 
252 Км 09.12 1 хв  09.13 23 хв 
Калачівський 09.17 1 хв  09.18 28 хв 
248 Км 09.21 1 хв  09.22 32 хв 
Омельник 09.26 1 хв  09.27 37 хв 
Потоки 09.39 1 хв  09.40 50 хв 
Білани 09.47 1 хв  09.48 58 хв 
Галещина 09.55 2 хв  09.57 1 г  6 хв 
Козельщина 10.09 1 хв  10.10 1 г  20 хв 
Ганнівка 10.17 1 хв  10.18 1 г  28 хв 
Зеленівка 10.23 1 хв  10.24 1 г  34 хв 
Куликівка 10.30 1 хв  10.31 1 г  41 хв 
Кобеляки 10.40 1 хв  10.41 1 г  51 хв 
197 Км 10.48 1 хв  10.49 1 г  59 хв 
Рзд 193 км 10.55 1 хв  10.56 2 г  6 хв 
Ліщинівка 11.02 1 хв  11.03 2 г  13 хв 
Голубове 11.07 1 хв  11.08 2 г  18 хв 
Жарки 11.12 1 хв  11.13 2 г  23 хв 
Бабенкове 11.17 1 хв  11.18 2 г  28 хв 
Нові Санжари 11.24 1 хв  11.25 2 г  35 хв 
Собківка 11.32 1 хв  11.33 2 г  43 хв 
Мала Перещепинська 11.40 1 хв  11.41 2 г  51 хв 
Ткаченкове 11.47 1 хв  11.48 2 г  58 хв 
160 Км 11.51 1 хв  11.52 3 г  2 хв 
Писарівська 11.55 1 хв  11.56 3 г  6 хв 
Головачанська 12.00 1 хв  12.01 3 г  11 хв 
Головач 12.05 1 хв  12.06 3 г  16 хв 
Безручки 12.11 1 хв  12.12 3 г  22 хв 
Клюшники 12.15 1 хв  12.16 3 г  26 хв 
Зінці 12.19 1 хв  12.20 3 г  30 хв 
Терешки 12.22 1 хв  12.23 3 г  33 хв 
Пост Ворскла 12.27 1 хв  12.28 3 г  38 хв 
Полтава-Південна 12.33 3 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6532 Кременчук — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031