З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

261 Км - Лелеківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 261 Км - Лелеківка:

Поточний розклад електричок 261 Км - Лелеківка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 15 хв зі станції 261 Км і прибуває на станцію Лелеківка о 17 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6334 сполученням Помічна - Олександрія, в цьому випадку поїздка займе 0 г 19 хв. Між станціями 261 Км і Лелеківка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 261 Км - Лелеківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 261 Км Лелеківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 261 Км - Лелеківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6332 Колосівка Знам'янка 09.57
261 Км
10.16
Лелеківка
19 хв Курсує щоденно - переглянути
6334 Помічна Олександрія 17.15
261 Км
17.34
Лелеківка
19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 261 Км -Лелеківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 261 Км — Лелеківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лелеківка — 261 Км