У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

27 Км - Фасти
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 27 Км - Фасти:

Поточний розклад електричок 27 Км - Фасти включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 39 хв зі станції 27 Км і прибуває на станцію Фасти о 10 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6302-6301 сполученням Червоноград - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 2 г 33 хв. Між станціями 27 Км і Фасти цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Ізов(07.44), Володимир-Волинський(09.00), Турійськ(09.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 27 Км - Фасти, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 27 Км Фасти ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 27 Км - Фасти можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями 27 Км та Фасти – 69.9 км. Ціна квитка на електричку 27 Км Фасти складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6302-6301 Червоноград Ковель 07.39
27 Км
10.12
Фасти
2 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 27 Км -Фасти можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 27 Км — Фасти

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Фасти — 27 Км