У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

3 Км - Кринична
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 3 Км - Кринична:

Поточний розклад електричок 3 Км - Кринична включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 46 хв зі станції 3 Км і прибуває на станцію Кринична о 20 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6226/6225 сполученням Дебальцеве - Макіївка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 50 хв. Між станціями 3 Км і Кринична цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Воля(17.50), Щебенка(18.53), 1092 Км(19.59), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 3 Км - Кринична, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 3 Км Кринична ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 3 Км - Кринична можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6226/6225 Дебальцеве Макіївка 17.46
3 Км
20.36
Кринична
2 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 3 Км -Кринична можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .