У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кринична
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кринична:

Актуальний розклад електричок по станції Кринична містить всього 18 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кринична з такими станціями і населеними пунктами як Дебальцеве, Іловайськ, Ясинувата-Пас., Успенська, Вуглегірськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 05 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти 1110 Км, Каменоломня, Ханженкове, Шляхопровід. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кринична відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Успенська - Ясинувата-Пас., Ясинувата-Пас. - Вуглегірськ, Ясинувата-Пас. - Іловайськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кринична відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кринична можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кринична