У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кринична
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кринична:

Актуальний розклад електричок по станції Кринична містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кринична з такими станціями і населеними пунктами як Луганськ, Успенська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 09 г 09 хв до пункту призначення Успенська. Найближчі станції та зупинні пункти Каменоломня, Ханженкове, Щебенка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кринична відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Кринична, Луганськ - Кринична, Кринична - Успенська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кринична відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кринична можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кринична