З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

328 Км - Шведська Могила
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 328 Км - Шведська Могила:

Поточний розклад електричок 328 Км - Шведська Могила включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 43 хв зі станції 328 Км і прибуває на станцію Шведська Могила о 07 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6727-6369 сполученням Полтава-Південна - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями 328 Км і Шведська Могила цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 328 Км - Шведська Могила, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 328 Км Шведська Могила ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 328 Км - Шведська Могила можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6351-6721- Полтава Гребінка 07.43
328 Км
07.49
Шведська Могила
6 хв Курсує щоденно - переглянути
6727-6369 Полтава Гребінка 20.25
328 Км
20.32
Шведська Могила
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 328 Км -Шведська Могила можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 328 Км — Шведська Могила

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шведська Могила — 328 Км