У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

4 Км - Радулино
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 4 Км - Радулино:

Поточний розклад електричок 4 Км - Радулино включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 49 хв зі станції 4 Км і прибуває на станцію Радулино о 15 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6504 сполученням Шепетівка - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 0 г 35 хв. Між станціями 4 Км і Радулино цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 4 Км - Радулино, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 4 Км Радулино ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 4 Км - Радулино можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6504 Шепетівка Коростень 14.49
4 Км
15.24
Радулино
35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 4 Км -Радулино можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 4 Км — Радулино

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Радулино — 4 Км