У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

4 Км,Хмельницька обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 4 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 4 Км містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 4 Км з такими станціями і населеними пунктами як Ланівці, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 30 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Шепетівка, Шепетівка-Подільська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 4 Км відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ланівці - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 4 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6221 Шепетівка Ланівці 08.53 1 хв  08.54 Курсує щоденно - переглянути
6224 Ланівці Шепетівка 16.29 1 хв  16.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 4 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 4 Км,Хмельницька обл.