У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6504 Шепетівка — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6504 сполученням Шепетівка - Коростень відправляється зі станції Шепетівка о 15.50 і прибуває на станцію Коростень о 19.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Савичі, Дубіївка, Мирославль, Орепи, Новоград-Волинський-1, Вершниця, Уборть, Яблунець, Ушиця, Омелянівка, Видень, Обвідний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 15.50
4 Км 15.54 1 хв  15.55 4 хв 
Савичі 16.06 1 хв  16.07 16 хв 
Майдан-Вила 16.17 1 хв  16.18 27 хв 
Дубіївка 16.22 1 хв  16.23 32 хв 
Радулин 16.30 1 хв  16.31 40 хв 
Мирославль 16.38 1 хв  16.39 48 хв 
Колодянка 16.44 6 хв  16.50 54 хв 
Орепи 16.59 1 хв  17.00 1 г  9 хв 
Наливна 17.06 1 хв  17.07 1 г  16 хв 
Новоград-Волинський-1 17.13 10 хв  17.23 1 г  23 хв 
Дружба 17.28 1 хв  17.29 1 г  38 хв 
Вершниця 17.36 1 хв  17.37 1 г  46 хв 
Рихальська 17.46 1 хв  17.47 1 г  56 хв 
Уборть 17.52 1 хв  17.53 2 г  2 хв 
Вірівка 17.58 1 хв  17.59 2 г  8 хв 
Яблунець 18.08 2 хв  18.10 2 г  18 хв 
Баскаки 18.15 1 хв  18.16 2 г  25 хв 
Ушиця 18.22 1 хв  18.23 2 г  32 хв 
Бондарівський 18.27 1 хв  18.28 2 г  37 хв 
Омелянівка 18.33 1 хв  18.34 2 г  43 хв 
Гранітний 18.43 1 хв  18.44 2 г  53 хв 
Видень 18.50 1 хв  18.51 3 г 
Вигів 18.54 1 хв  18.55 3 г  4 хв 
Обвідний 19.00 1 хв  19.01 3 г  10 хв 
Чигирі 19.05 2 хв  19.07 3 г  15 хв 
Коростень 19.16 3 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6504 Шепетівка — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930