У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6504 Шепетівка — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6504 сполученням Шепетівка - Коростень відправляється зі станції Шепетівка о 15.50 і прибуває на станцію Коростень о 19.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Савичі, Дубіївка, Мирославль, Орепи, Новоград-Волинський-1, Вершниця, Уборть, Яблунець, Ушиця, Омелянівка, Видень, Обвідний.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 15.50
4 Км 15.54 1 хв  15.55 4 хв 
Савичі 16.06 1 хв  16.07 16 хв 
Майдан-Вила 16.17 1 хв  16.18 27 хв 
Дубіївка 16.22 1 хв  16.23 32 хв 
Радулин 16.30 1 хв  16.31 40 хв 
Мирославль 16.38 1 хв  16.39 48 хв 
Колодянка 16.44 6 хв  16.50 54 хв 
Орепи 16.59 1 хв  17.00 1 г  9 хв 
Наливна 17.06 1 хв  17.07 1 г  16 хв 
Новоград-Волинський-1 17.13 10 хв  17.23 1 г  23 хв 
Дружба 17.28 1 хв  17.29 1 г  38 хв 
Вершниця 17.36 1 хв  17.37 1 г  46 хв 
Рихальська 17.46 1 хв  17.47 1 г  56 хв 
Уборть 17.52 1 хв  17.53 2 г  2 хв 
Вірівка 17.58 1 хв  17.59 2 г  8 хв 
Яблунець 18.08 2 хв  18.10 2 г  18 хв 
Баскаки 18.15 1 хв  18.16 2 г  25 хв 
Ушиця 18.22 1 хв  18.23 2 г  32 хв 
Бондарівський 18.27 1 хв  18.28 2 г  37 хв 
Омелянівка 18.33 1 хв  18.34 2 г  43 хв 
Гранітний 18.43 1 хв  18.44 2 г  53 хв 
Видень 18.50 1 хв  18.51 3 г 
Вигів 18.54 1 хв  18.55 3 г  4 хв 
Обвідний 19.00 1 хв  19.01 3 г  10 хв 
Чигирі 19.05 2 хв  19.07 3 г  15 хв 
Коростень 19.16 3 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6504 Шепетівка — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031