У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6504 Шепетівка — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6504 сполученням Шепетівка - Коростень відправляється зі станції Шепетівка о 15.50 і прибуває на станцію Коростень о 19.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Савичі, Дубіївка, Мирославль, Орепи, Новоград-Волинський-1, Вершниця, Уборть, Яблунець, Ушиця, Омелянівка, Видень, Обвідний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 15.50
4 Км 15.54 1 хв  15.55 4 хв 
Савичі 16.06 1 хв  16.07 16 хв 
Майдан-Вила 16.17 1 хв  16.18 27 хв 
Дубіївка 16.22 1 хв  16.23 32 хв 
Радулин 16.30 1 хв  16.31 40 хв 
Мирославль 16.38 1 хв  16.39 48 хв 
Колодянка 16.44 6 хв  16.50 54 хв 
Орепи 16.59 1 хв  17.00 1 г  9 хв 
Наливна 17.06 1 хв  17.07 1 г  16 хв 
Новоград-Волинський-1 17.13 10 хв  17.23 1 г  23 хв 
Дружба 17.28 1 хв  17.29 1 г  38 хв 
Вершниця 17.36 1 хв  17.37 1 г  46 хв 
Рихальська 17.46 1 хв  17.47 1 г  56 хв 
Уборть 17.52 1 хв  17.53 2 г  2 хв 
Вірівка 17.58 1 хв  17.59 2 г  8 хв 
Яблунець 18.08 2 хв  18.10 2 г  18 хв 
Баскаки 18.15 1 хв  18.16 2 г  25 хв 
Ушиця 18.22 1 хв  18.23 2 г  32 хв 
Бондарівський 18.27 1 хв  18.28 2 г  37 хв 
Омелянівка 18.33 1 хв  18.34 2 г  43 хв 
Гранітний 18.43 1 хв  18.44 2 г  53 хв 
Видень 18.50 1 хв  18.51 3 г 
Вигів 18.54 1 хв  18.55 3 г  4 хв 
Обвідний 19.00 1 хв  19.01 3 г  10 хв 
Чигирі 19.05 2 хв  19.07 3 г  15 хв 
Коростень 19.16 3 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6504 Шепетівка — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930