У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

41 Км - Заперевальний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 41 Км - Заперевальний:

Поточний розклад електричок 41 Км - Заперевальний включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 03 хв зі станції 41 Км і прибуває на станцію Заперевальний о 06 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6931 сполученням Іловайськ - Мушкетове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 41 хв. Між станціями 41 Км і Заперевальний цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них 39 Км(06.06), Ларине(06.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 41 Км - Заперевальний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 41 Км Заперевальний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 41 Км - Заперевальний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6931 Іловайськ Мушкетове 06.03
41 Км
06.44
Заперевальний
41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 41 Км -Заперевальний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 41 Км — Заперевальний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заперевальний — 41 Км