У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заперевальний - 41 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заперевальний - 41 Км:

Поточний розклад електричок Заперевальний - 41 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 23 хв зі станції Заперевальний і прибуває на станцію 41 Км о 08 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6932 сполученням Мушкетове - Іловайськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 45 хв. Між станціями Заперевальний і 41 Км цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Чумакове(07.29), 36 Км(07.54), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заперевальний - 41 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заперевальний 41 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заперевальний - 41 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6932 Мушкетове Іловайськ 07.23
Заперевальний
08.08
41 Км
45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заперевальний -41 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заперевальний — 41 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 41 Км — Заперевальний