У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

44 Км - Ларине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 44 Км - Ларине:

Поточний розклад електричок 44 Км - Ларине включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 03 хв зі станції 44 Км і прибуває на станцію Ларине о 16 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6933 сполученням Іловайськ - Мушкетове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 26 хв. Між станціями 44 Км і Ларине цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них 41 Км(16.09), 36 Км(16.24), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 44 Км - Ларине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 44 Км Ларине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 44 Км - Ларине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6931 Іловайськ Мушкетове 05.56
44 Км
06.22
Ларине
26 хв Курсує щоденно - переглянути
6933 Іловайськ Мушкетове 16.03
44 Км
16.29
Ларине
26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 44 Км -Ларине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 44 Км — Ларине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ларине — 44 Км