У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

448 Км - Рись
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 448 Км - Рись:

Поточний розклад електричок 448 Км - Рись включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 30 хв зі станції 448 Км і прибуває на станцію Рись о 21 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6322 сполученням Ковель - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 1 г 3 хв. Між станціями 448 Км і Рись цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Білин-Волинський(20.36), Луківка(21.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 448 Км - Рись, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 448 Км Рись ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 448 Км - Рись можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями 448 Км та Рись – 34.6 км. Ціна квитка на електричку 448 Км Рись складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Ковель Сарни 20.30
448 Км
21.33
Рись
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 448 Км -Рись можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 448 Км — Рись

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рись — 448 Км