У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6322 Ковель — Сарни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Ковель - Сарни номер 6322 відправляється зі станції Ковель о 20.20 і прибуває на станцію Сарни о 01.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6322 Ковель - Сарни пролягає по таким станціям як Білин-Волинський, Стебле, Грив'ятки, Поворськ, Рись, Троянівка, Маневичі, Медвежка, Вараш, Рафалівка, Желуцьк, 329 Км, Чемерне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 20.20
448 Км 20.29 1 хв  20.30 9 хв 
Білин-Волинський 20.36 1 хв  20.37 16 хв 
442 Км 20.41 1 хв  20.42 21 хв 
Стебле 20.49 1 хв  20.50 29 хв 
Уховецьк 20.55 1 хв  20.56 35 хв 
Грив'ятки 21.03 1 хв  21.04 43 хв 
Луківка 21.09 1 хв  21.10 49 хв 
Поворськ 21.18 4 хв  21.22 58 хв 
Заячівка 21.29 1 хв  21.30 1 г  9 хв 
Рись 21.35 1 хв  21.36 1 г  15 хв 
Майдан 21.42 1 хв  21.43 1 г  22 хв 
Троянівка 21.51 1 хв  21.52 1 г  31 хв 
397 Км 22.05 1 хв  22.06 1 г  45 хв 
Маневичі 22.17 5 хв  22.22 1 г  57 хв 
Польська Гора 22.34 1 хв  22.35 2 г  14 хв 
Медвежка 22.44 1 хв  22.45 2 г  24 хв 
Чарторийськ 22.52 14 хв  23.06 2 г  32 хв 
Вараш 23.14 1 хв  23.15 2 г  54 хв 
362 Км 23.23 1 хв  23.24 3 г  3 хв 
Рафалівка 23.33 11 хв  23.44 3 г  13 хв 
Жолудськ 23.53 1 хв  23.54 3 г  33 хв 
Желуцьк 23.59 2 хв  00.01 3 г  39 хв 
Антонівка 00.13 13 хв  00.26 3 г  53 хв 
329 Км 00.37 1 хв  00.38 4 г  17 хв 
Тутовичі 00.45 1 хв  00.46 4 г  25 хв 
Чемерне 00.51 1 хв  00.52 4 г  31 хв 
Орлівка 01.04 1 хв  01.05 4 г  44 хв 
Сарни 01.13 4 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6322 Ковель — Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28