У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6 Км - Запоріжжя Ліве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 6 Км - Запоріжжя Ліве:

Поточний розклад електричок 6 Км - Запоріжжя Ліве включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 24 хв зі станції 6 Км і прибуває на станцію Запоріжжя Ліве о 08 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6584 сполученням Запоріжжя-2 - Синельникове-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 11 хв. Між станціями 6 Км і Запоріжжя Ліве цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 6 Км - Запоріжжя Ліве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 6 Км Запоріжжя Ліве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 6 Км - Запоріжжя Ліве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями 6 Км та Запоріжжя Ліве – 5.9 км. Ціна квитка на електричку 6 Км Запоріжжя Ліве складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6536* Запоріжжя Лозова 08.24
6 Км
08.34
Запоріжжя Ліве
10 хв Курсує щоденно - переглянути
6582 Запоріжжя Синельникове 16.24
6 Км
16.35
Запоріжжя Ліве
11 хв Курсує щоденно - переглянути
6584 Запоріжжя Синельникове 20.37
6 Км
20.48
Запоріжжя Ліве
11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 6 Км -Запоріжжя Ліве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 6 Км — Запоріжжя Ліве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя Ліве — 6 Км