У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бердичів(всі вокзали) - Рея
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Бердичів(всі вокзали) - Рея:

Поточний розклад електричок Бердичів(всі вокзали) - Рея включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 17 хв зі станції Бердичів(всі вокзали) і прибуває на станцію Рея о 16 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6461-6462 сполученням Козятин-1 - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 0 г 24 хв. Між станціями Бердичів(всі вокзали) і Рея цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Бердичів(всі вокзали) - Рея, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Бердичів(всі вокзали) Рея ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Бердичів(всі вокзали) - Рея можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Бердичів(всі вокзали) та Рея – 16.9 км. Ціна квитка на електричку Бердичів(всі вокзали) Рея складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6461-6462 Козятин Коростень 16.17
Бердичів
16.41
Рея
24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Бердичів -Рея можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Бердичів(всі вокзали) — Рея

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рея — Бердичів(всі вокзали)