У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білецьківка - Знам'янка-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Білецьківка - Знам'янка-Пас.:

Поточний розклад електричок Білецьківка - Знам'янка-Пас. включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 19 хв зі станції Білецьківка і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 11 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6663 сполученням Кременчук - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 56 хв. Між станціями Білецьківка і Знам'янка-Пас. цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Бурти(09.24), Озера(09.52), Березівка(10.08), Морозівка(10.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Білецьківка - Знам'янка-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Білецьківка Знам'янка-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Білецьківка - Знам'янка-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Білецьківка та Знам'янка-Пас. – 76.9 км. Ціна квитка на електричку Білецьківка Знам'янка-Пас. складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6663 Кременчук Знам'янка 09.19
Білецьківка
11.15
Знам'янка-Пас.
1 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Білецьківка -Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Білецьківка — Знам'янка-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Знам'янка-Пас. — Білецьківка