У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білецьківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білецьківка:

Актуальний розклад електричок по станції Білецьківка містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Білецьківка з такими станціями і населеними пунктами як Передгірковий парк, Бурти, Знам'янка-Пас., Недогарки, Кременчук. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 30 хв до пункту призначення Павлиш. Найближчі станції та зупинні пункти Бурти, 270 Км, Павлівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Білецьківка відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Недогарки - Бурти, Павлиш - Передгірковий парк, Бурти - Світловодськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білецьківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6890 Павлиш Передгірковий парк 06.19 1 хв  06.20 Курсує щоденно - переглянути
6953 Світловодськ Бурти 09.08 1 хв  09.09 Курсує щоденно - переглянути
6663 Кременчук Знам'янка 09.17 1 хв  09.18 Курсує щоденно - переглянути
6954 Бурти Недогарки 09.57 1 хв  09.58 Курсує щоденно - переглянути
6955 Недогарки Бурти 13.59 1 хв  14.00 Курсує щоденно - переглянути
6664 Знам'янка Кременчук 14.28 1 хв  14.29 Курсує щоденно - переглянути
6956 Бурти Світловодськ 14.36 1 хв  14.37 Курсує щоденно - переглянути
6895 Кременчук Павлиш 17.17 1 хв  17.18 Курсує щоденно - переглянути
6896 Павлиш Передгірковий парк 18.42 1 хв  18.43 Курсує щоденно - переглянути
6899 Передгірковий парк Павлиш 21.29 1 хв  21.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Білецьківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Білецьківка