У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білецьківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білецьківка:

Актуальний розклад електричок по станції Білецьківка містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Білецьківка з такими станціями і населеними пунктами як Бурти, Передгірковий парк, Недогарки, Знам'янка-Пас., Кременчук. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 30 хв до пункту призначення Павлиш. Найближчі станції та зупинні пункти Павлівка, Бурти, 270 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Білецьківка відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бурти - Світловодськ, Знам'янка-Пас. - Кременчук, Недогарки - Бурти. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білецьківка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Білецьківка - Кременчук від 17.00 грн. (14.7 км)

  • Білецьківка - Знам'янка від 27.00 грн. (76.9 км)

  • Білецьківка - Новоолексіївка від 19.00 грн. (26.2 км)

  • Білецьківка - Павлиш від 15.00 грн. (10.9 км)

  • Білецьківка - Дніпро(З.П) від 17.00 грн. (13.5 км)

  • Білецьківка - Крюків На Дніпрі від 17.00 грн. (11.2 км)

  • Білецьківка - Коцюбинський від 15.00 грн. (8.9 км)

  • Білецьківка - Користівка від 21.00 грн. (41.9 км)

  • Білецьківка - Світловодськ від 15.00 грн. (8.5 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6951 Світловодськ Бурти 05.48 1 хв  05.49 Курсує щоденно - переглянути
6890 Павлиш Передгірковий парк 06.19 1 хв  06.20 Курсує щоденно - переглянути
6952 Бурти Недогарки 06.26 1 хв  06.27 Курсує щоденно - переглянути
6953 Недогарки Бурти 09.08 1 хв  09.09 Курсує щоденно - переглянути
6663* Кременчук Знам'янка 09.18 1 хв  09.19 Курсує щоденно - переглянути
6954 Бурти Недогарки 09.57 1 хв  09.58 Курсує щоденно - переглянути
6955* Недогарки Бурти 13.59 1 хв  14.00 Курсує щоденно - переглянути
6664* Знам'янка Кременчук 14.28 1 хв  14.29 Курсує щоденно - переглянути
6956* Бурти Світловодськ 14.36 1 хв  14.37 Курсує щоденно - переглянути
6895 Кременчук Павлиш 17.17 1 хв  17.18 Курсує щоденно - переглянути
6896 Павлиш Передгірковий парк 18.42 1 хв  18.43 Курсує щоденно - переглянути
6899 Передгірковий парк Павлиш 21.29 1 хв  21.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Білецьківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Білецьківка