У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бобринець - Знам'янка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Бобринець - Знам'янка:

Поточний розклад електричок Бобринець - Знам'янка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 54 хв зі станції Бобринець і прибуває на станцію Знам'янка о 10 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6036 сполученням Помічна - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 4 г 29 хв. Між станціями Бобринець і Знам'янка цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Седнівка(06.47), Маржанівка(08.31), Шарівка(09.21), 5 Км Роз'їзд(10.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Бобринець - Знам'янка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Бобринець Знам'янка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Бобринець - Знам'янка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Бобринець та Знам'янка – 142.0 км. Ціна квитка на електричку Бобринець Знам'янка складає 43.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6036 Помічна Знам'янка 05.54
Бобринець
10.23
Знам'янка-Пас.
4 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Бобринець -Знам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Бобринець — Знам'янка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Знам'янка — Бобринець