У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бобринець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бобринець:

Актуальний розклад електричок по станції Бобринець містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бобринець з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Помічна, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 48 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Осикувата, Седнівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бобринець відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Помічна, Помічна - Долинська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бобринець відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6035-6036 Помічна Знам'янка 05.23 2 хв  05.25 Курсує щоденно - переглянути
6041 Долинська Помічна 10.00 2 хв  10.02 Курсує щоденно - переглянути
6042 Помічна Долинська 19.52 3 хв  19.55 Курсує щоденно - переглянути
6043-6044 Знам'янка Помічна 20.46 2 хв  20.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бобринець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бобринець