У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Боднарів - Рахиня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Боднарів - Рахиня:

Поточний розклад електричок Боднарів - Рахиня включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 36 хв зі станції Боднарів і прибуває на станцію Рахиня о 22 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6423 сполученням Івано-Франківськ - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 1 г 19 хв. Між станціями Боднарів і Рахиня цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Вістова(10.04), Рожнятів(10.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Боднарів - Рахиня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Боднарів Рахиня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Боднарів - Рахиня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Боднарів та Рахиня – 38.2 км. Ціна квитка на електричку Боднарів Рахиня складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6423 Івано-Франківськ Стрий 09.57
Боднарів
11.16
Рахиня
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути
6425 Івано-Франківськ Стрий 21.36
Боднарів
22.48
Рахиня
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Боднарів -Рахиня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Боднарів — Рахиня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рахиня — Боднарів