У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6425 Івано-Франківськ — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6425 сполученням Івано-Франківськ - Стрий відправляється зі станції Івано-Франківськ о 20.40 і прибуває на станцію Стрий о 00.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Павлівка, Майдан, Вістова, Голинь, Рожнятів, Надіїв, Долина, Свіча, Лисовичі, Довге-Моршинське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 20.40
Угринів 20.46 1 хв  20.47 6 хв 
Павлівка 20.57 1 хв  20.58 17 хв 
Ценжів 21.14 2 хв  21.16 34 хв 
Майдан 21.25 1 хв  21.26 45 хв 
Боднарів 21.35 2 хв  21.37 55 хв 
Вістова 21.44 1 хв  21.45 1 г  4 хв 
Калуш 21.55 2 хв  21.57 1 г  15 хв 
Голинь 22.08 1 хв  22.09 1 г  28 хв 
Брошнів 22.14 1 хв  22.15 1 г  34 хв 
Рожнятів 22.20 2 хв  22.22 1 г  40 хв 
Раків 22.29 1 хв  22.30 1 г  49 хв 
Надіїв 22.35 1 хв  22.36 1 г  55 хв 
Рахиня 22.42 1 хв  22.43 2 г  2 хв 
Долина 22.53 2 хв  22.55 2 г  13 хв 
Яворів 23.03 1 хв  23.04 2 г  23 хв 
Свіча 23.09 1 хв  23.10 2 г  29 хв 
Болехів 23.16 2 хв  23.18 2 г  36 хв 
Лисовичі 23.27 1 хв  23.28 2 г  47 хв 
Моршин 23.33 2 хв  23.35 2 г  53 хв 
Довге-Моршинське 23.41 1 хв  23.42 3 г  1 хв 
Стрий 00.04 3 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6425 Івано-Франківськ — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930