У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6425 Івано-Франківськ — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6425 сполученням Івано-Франківськ - Стрий відправляється зі станції Івано-Франківськ о 20.40 і прибуває на станцію Стрий о 23.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Павлівка, Майдан, Вістова, Голинь, Рожнятів, Надіїв, Долина, Свіча, Лисовичі, Довге-Моршинське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 20.40
Угринів 20.46 1 хв  20.47 6 хв 
Павлівка 20.55 1 хв  20.56 15 хв 
Ценжів 21.10 2 хв  21.12 30 хв 
Майдан 21.21 1 хв  21.22 41 хв 
Боднарів 21.30 2 хв  21.32 50 хв 
Вістова 21.40 1 хв  21.41 1 г 
Калуш 21.52 2 хв  21.54 1 г  12 хв 
Голинь 22.03 1 хв  22.04 1 г  23 хв 
Брошнів 22.09 1 хв  22.10 1 г  29 хв 
Рожнятів 22.16 2 хв  22.18 1 г  36 хв 
Раків 22.25 1 хв  22.26 1 г  45 хв 
Надіїв 22.32 1 хв  22.33 1 г  52 хв 
Рахиня 22.41 1 хв  22.42 2 г  1 хв 
Долина 22.51 1 хв  22.52 2 г  11 хв 
Яворів 23.01 1 хв  23.02 2 г  21 хв 
Свіча 23.07 1 хв  23.08 2 г  27 хв 
Болехів 23.13 2 хв  23.15 2 г  33 хв 
Лисовичі 23.22 1 хв  23.23 2 г  42 хв 
Моршин 23.28 2 хв  23.30 2 г  48 хв 
Довге-Моршинське 23.35 1 хв  23.36 2 г  55 хв 
Стрий 23.53 3 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6425 Івано-Франківськ — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031