У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6423 Івано-Франківськ — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6423 сполученням Івано-Франківськ - Стрий відправляється зі станції Івано-Франківськ о 08.25 і прибуває на станцію Стрий о 11.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Павлівка, Майдан, Вістова, Голинь, Рожнятів, Надіїв, Долина, Свіча, Лисовичі, Довге-Моршинське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 08.25
Угринів 08.31 1 хв  08.32 6 хв 
Павлівка 08.42 1 хв  08.43 17 хв 
Ценжів 08.59 2 хв  09.01 34 хв 
Майдан 09.10 1 хв  09.11 45 хв 
Боднарів 09.19 2 хв  09.21 54 хв 
Вістова 09.28 1 хв  09.29 1 г  3 хв 
Калуш 09.38 1 хв  09.39 1 г  13 хв 
Голинь 09.51 1 хв  09.52 1 г  26 хв 
Брошнів 09.57 1 хв  09.58 1 г  32 хв 
Рожнятів 10.03 2 хв  10.05 1 г  38 хв 
Раків 10.13 1 хв  10.14 1 г  48 хв 
Надіїв 10.22 1 хв  10.23 1 г  57 хв 
Рахиня 10.32 1 хв  10.33 2 г  7 хв 
Долина 10.45 2 хв  10.47 2 г  20 хв 
Яворів 10.54 1 хв  10.55 2 г  29 хв 
Свіча 10.59 1 хв  11.00 2 г  34 хв 
Болехів 11.06 2 хв  11.08 2 г  41 хв 
Лисовичі 11.16 1 хв  11.17 2 г  51 хв 
Моршин 11.21 5 хв  11.26 2 г  56 хв 
Довге-Моршинське 11.30 1 хв  11.31 3 г  5 хв 
Миртюки 11.41 1 хв  11.42 3 г  16 хв 
Стрий 11.52 3 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6423 Івано-Франківськ — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930