У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6423 Івано-Франківськ — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Івано-Франківськ - Стрий номер 6423 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 08.25 і прибуває на станцію Стрий о 11.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6423 Івано-Франківськ - Стрий пролягає по таким станціям як Павлівка, Майдан, Вістова, Голинь, Рожнятів, Надіїв, Долина, Свіча, Лисовичі, Довге-Моршинське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

16 травня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 08.25
Угринів 08.31 1 хв  08.32 6 хв 
Павлівка 08.42 1 хв  08.43 17 хв 
Ценжів 08.59 2 хв  09.01 34 хв 
Майдан 09.10 1 хв  09.11 45 хв 
Боднарів 09.20 1 хв  09.21 55 хв 
Вістова 09.28 1 хв  09.29 1 г  3 хв 
Калуш 09.39 2 хв  09.41 1 г  14 хв 
Голинь 09.52 1 хв  09.53 1 г  27 хв 
Брошнів 09.58 1 хв  09.59 1 г  33 хв 
Рожнятів 10.04 2 хв  10.06 1 г  39 хв 
Раків 10.14 1 хв  10.15 1 г  49 хв 
Надіїв 10.20 1 хв  10.21 1 г  55 хв 
Рахиня 10.27 1 хв  10.28 2 г  2 хв 
Долина 10.38 2 хв  10.40 2 г  13 хв 
Яворів 10.47 1 хв  10.48 2 г  22 хв 
Свіча 10.52 1 хв  10.53 2 г  27 хв 
Болехів 10.59 1 хв  11.00 2 г  34 хв 
Лисовичі 11.08 1 хв  11.09 2 г  43 хв 
Моршин 11.13 7 хв  11.20 2 г  48 хв 
Довге-Моршинське 11.24 1 хв  11.25 2 г  59 хв 
Миртюки 11.35 1 хв  11.36 3 г  10 хв 
Стрий 11.46 3 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6423 Івано-Франківськ — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930