У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6423 Івано-Франківськ — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Івано-Франківськ - Стрий номер 6423 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 09.03 і прибуває на станцію Стрий о 12.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6423 Івано-Франківськ - Стрий пролягає по таким станціям як Павлівка, Майдан, Вістова, Голинь, Рожнятів, Надіїв, Долина, Свіча, Лисовичі, Довге-Моршинське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 09.03
Угринів 09.10 1 хв  09.11 7 хв 
Павлівка 09.22 1 хв  09.23 19 хв 
Ценжів 09.39 2 хв  09.41 36 хв 
Майдан 09.52 1 хв  09.53 49 хв 
Боднарів 10.04 2 хв  10.06 1 г  1 хв 
Вістова 10.13 1 хв  10.14 1 г  10 хв 
Калуш 10.24 3 хв  10.27 1 г  21 хв 
Голинь 10.38 1 хв  10.39 1 г  35 хв 
Брошнів 10.44 1 хв  10.45 1 г  41 хв 
Рожнятів 10.50 2 хв  10.52 1 г  47 хв 
Раків 11.00 1 хв  11.01 1 г  57 хв 
Надіїв 11.06 1 хв  11.07 2 г  3 хв 
Рахиня 11.14 1 хв  11.15 2 г  11 хв 
Долина 11.26 2 хв  11.28 2 г  23 хв 
Яворів 11.36 1 хв  11.37 2 г  33 хв 
Свіча 11.41 1 хв  11.42 2 г  38 хв 
Болехів 11.49 2 хв  11.51 2 г  46 хв 
Лисовичі 12.00 1 хв  12.01 2 г  57 хв 
Моршин 12.06 2 хв  12.08 3 г  3 хв 
Довге-Моршинське 12.12 1 хв  12.13 3 г  9 хв 
Миртюки 12.23 1 хв  12.24 3 г  20 хв 
Стрий 12.35 3 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6423 Івано-Франківськ — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031