У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Богодухів - Ріпки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Богодухів - Ріпки:

Поточний розклад електричок Богодухів - Ріпки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 52 хв зі станції Богодухів і прибуває на станцію Ріпки о 17 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6262 сполученням Боромля - Люботин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 58 хв. Між станціями Богодухів і Ріпки цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Богодухів - Ріпки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Богодухів Ріпки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Богодухів - Ріпки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Богодухів та Ріпки – 26.3 км. Ціна квитка на електричку Богодухів Ріпки складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6262* Боромля Люботин 08.03
Богодухів
09.01
Ріпки
58 хв Курсує щоденно - переглянути
7010* Ворожба Харків 16.52
Богодухів
17.28
Ріпки
36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Богодухів -Ріпки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Богодухів — Ріпки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ріпки — Богодухів