У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Болехів - Рахиня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Болехів - Рахиня:

Поточний розклад електричок Болехів - Рахиня включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 20 хв зі станції Болехів і прибуває на станцію Рахиня о 16 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6424 сполученням Стрий - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 37 хв. Між станціями Болехів і Рахиня цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Болехів - Рахиня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Болехів Рахиня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Болехів - Рахиня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Болехів та Рахиня – 17.2 км. Ціна квитка на електричку Болехів Рахиня складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6426 Стрий Івано-Франківськ 03.59
Болехів
04.36
Рахиня
37 хв Курсує щоденно - переглянути
6424 Стрий Івано-Франківськ 16.20
Болехів
16.57
Рахиня
37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Болехів -Рахиня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Болехів — Рахиня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рахиня — Болехів