У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Болехівці - Дрогобич
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Болехівці - Дрогобич:

Поточний розклад електричок Болехівці - Дрогобич включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 27 хв зі станції Болехівці і прибуває на станцію Дрогобич о 18 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6135 сполученням Стрий - Самбір, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Болехівці і Дрогобич цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Болехівці - Дрогобич, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Болехівці Дрогобич ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Болехівці - Дрогобич можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Болехівці та Дрогобич – 4.1 км. Ціна квитка на електричку Болехівці Дрогобич складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6131 Стрий Самбір 05.56
Болехівці
06.03
Дрогобич
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6133* Стрий Самбір 12.05
Болехівці
12.12
Дрогобич
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6011* Львів Трускавець 16.03
Болехівці
16.10
Дрогобич
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6135 Стрий Самбір 18.27
Болехівці
18.34
Дрогобич
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Болехівці -Дрогобич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Болехівці — Дрогобич

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дрогобич — Болехівці