У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Болехівці - Нежухів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Болехівці - Нежухів:

Поточний розклад електричок Болехівці - Нежухів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 56 хв зі станції Болехівці і прибуває на станцію Нежухів о 19 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6132 сполученням Самбір - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 25 хв. Між станціями Болехівці і Нежухів цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Болехівці - Нежухів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Болехівці Нежухів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Болехівці - Нежухів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Болехівці та Нежухів – 22.4 км. Ціна квитка на електричку Болехівці Нежухів складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6132 Самбір Стрий 06.52
Болехівці
07.17
Нежухів
25 хв Курсує щоденно - переглянути
6134* Самбір Стрий 10.05
Болехівці
10.29
Нежухів
24 хв Курсує щоденно - переглянути
6136* Самбір Стрий 18.56
Болехівці
19.15
Нежухів
19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Болехівці -Нежухів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Болехівці — Нежухів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нежухів — Болехівці