У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Болехівці - Трускавець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Болехівці - Трускавець:

Поточний розклад електричок Болехівці - Трускавець включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 03 хв зі станції Болехівці і прибуває на станцію Трускавець о 16 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6011 сполученням Львів - Трускавець, в цьому випадку поїздка займе 0 г 36 хв. Між станціями Болехівці і Трускавець цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Болехівці - Трускавець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Болехівці Трускавець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Болехівці - Трускавець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Болехівці та Трускавець – 13.6 км. Ціна квитка на електричку Болехівці Трускавець складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6011* Львів Трускавець 16.03
Болехівці
16.39
Трускавець
36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Болехівці -Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .