У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Будинок Відпочинку - Федорівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Будинок Відпочинку - Федорівка:

Поточний розклад електричок Будинок Відпочинку - Федорівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 10 хв зі станції Будинок Відпочинку і прибуває на станцію Федорівка о 09 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6419 сполученням Харків-Пас. - Ізюм, в цьому випадку поїздка займе 2 г 6 хв. Між станціями Будинок Відпочинку і Федорівка цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Занки(10.16), Сезонна(10.57), Савинці(11.35), Циганська(12.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Будинок Відпочинку - Федорівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Будинок Відпочинку Федорівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Будинок Відпочинку - Федорівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6411 Харків Ізюм 08.10
Будинок Відпочинку
09.59
Федорівка
1 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Ізюм 10.12
Будинок Відпочинку
12.18
Федорівка
2 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6425 Харків Ізюм 13.32
Будинок Відпочинку
15.27
Федорівка
1 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути
6439 Харків Ізюм 21.57
Будинок Відпочинку
23.48
Федорівка
1 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Будинок Відпочинку -Федорівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Будинок Відпочинку — Федорівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Федорівка — Будинок Відпочинку