У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6407 Харків — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Ізюм номер 6407 відправляється зі станції Харків-Пас. о 13.59 і прибуває на станцію Ізюм о 18.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6407 Харків - Ізюм пролягає по таким станціям як ЕЦ-2, Васищеве, Дружний, Геніївка, Донець, Сезонна, Братське Озеро, Закомельська, Федорівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Харків-Пас. – Ізюм складає 43.00 гривень. Відстань між станціями – 141.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

19 квітня 2024 п.6407 Харків-Пасажирський – Ізюм відправлення Харків-Пас 13.19, Парк Н 13.24-13.25, Основа ЕЦ-1 13.34-13.35, Основа ЕЦ-2 13.43-13.45, Безлюдівський парк 13.50-13.51, Жихор 13.59-14.01, Зміїв 14.34-14.38, Занки 15.06-15.08, Шебелинка 15.37 - 15.39, Балаклія 16.04-16.06, Савинці 16.26-16.28, Закомельська 16.44- 16.45, Циганська 17.04-17.06, Ізюм 17.27

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 13.59
Новоселівка 14.04 1 хв  14.05 5 хв 
Основа 14.14 1 хв  14.15 15 хв 
Передвузлова 14.20 1 хв  14.21 21 хв 
ЕЦ-2 14.23 2 хв  14.25 24 хв 
Безлюдівка 14.30 1 хв  14.31 31 хв 
Удянська 14.35 1 хв  14.36 36 хв 
Жихор 14.39 2 хв  14.41 40 хв 
Васищеве 14.45 1 хв  14.46 46 хв 
Борівська-Південна 14.50 1 хв  14.51 51 хв 
Звидки 14.53 1 хв  14.54 54 хв 
Аксютівка 15.00 1 хв  15.01 1 г  1 хв 
Дружний 15.03 1 хв  15.04 1 г  4 хв 
Левківка 15.07 1 хв  15.08 1 г  8 хв 
Зміїв 15.14 2 хв  15.16 1 г  15 хв 
Зидьки 15.21 1 хв  15.22 1 г  22 хв 
Геніївка 15.24 1 хв  15.25 1 г  25 хв 
Будинок Відпочинку 15.31 1 хв  15.32 1 г  32 хв 
Занки 15.39 2 хв  15.41 1 г  40 хв 
Слобожанська 15.46 1 хв  15.47 1 г  47 хв 
Донець 15.54 1 хв  15.55 1 г  55 хв 
Андріївка 16.01 1 хв  16.02 2 г  2 хв 
Шебелинка 16.10 2 хв  16.12 2 г  11 хв 
Жовтнева 16.17 1 хв  16.18 2 г  18 хв 
Сезонна 16.22 1 хв  16.23 2 г  23 хв 
Янківський 16.26 1 хв  16.27 2 г  27 хв 
Вербівка 16.32 1 хв  16.33 2 г  33 хв 
Балаклія 16.37 2 хв  16.39 2 г  38 хв 
Братське Озеро 16.47 1 хв  16.48 2 г  48 хв 
Савинці 16.59 2 хв  17.01 3 г 
Маяк 17.06 1 хв  17.07 3 г  7 хв 
Бабариківська 17.10 1 хв  17.11 3 г  11 хв 
Закомельська 17.17 1 хв  17.18 3 г  18 хв 
Діброва 17.25 1 хв  17.26 3 г  26 хв 
360 Км 17.30 2 хв  17.32 3 г  31 хв 
Циганська 17.37 2 хв  17.39 3 г  38 хв 
Федорівка 17.43 2 хв  17.45 3 г  44 хв 
368 Км 17.49 1 хв  17.50 3 г  50 хв 
Пимонівка 17.53 1 хв  17.54 3 г  54 хв 
Ізюм 18.00 4 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6407 Харків-Пас. — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031