У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6403 Харків — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Ізюм номер 6403 відправляється зі станції Харків-Пас. о 07.00 і прибуває на станцію Ізюм о 10.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6403 Харків - Ізюм пролягає по таким станціям як Основа, Жихор, Зміїв, Занки, Слобожанська, Донець, Андріївка, Шебелинка, Жовтнева, Сезонна, Янківський, Вербівка, Балаклія, Савинці, Бабариківська, Закомельська, Циганська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 07.00
Основа 07.14 1 хв  07.15 14 хв 
Жихор 07.31 1 хв  07.32 31 хв 
Зміїв 07.55 3 хв  07.58 55 хв 
Занки 08.23 1 хв  08.24 1 г  23 хв 
Слобожанська 08.29 1 хв  08.30 1 г  29 хв 
Донець 08.35 1 хв  08.36 1 г  35 хв 
Андріївка 08.41 1 хв  08.42 1 г  41 хв 
Шебелинка 08.49 2 хв  08.51 1 г  49 хв 
Жовтнева 08.58 1 хв  08.59 1 г  58 хв 
Сезонна 09.06 1 хв  09.07 2 г  6 хв 
Янківський 09.14 1 хв  09.15 2 г  14 хв 
Вербівка 09.21 1 хв  09.22 2 г  21 хв 
Балаклія 09.27 2 хв  09.29 2 г  27 хв 
Савинці 09.50 2 хв  09.52 2 г  50 хв 
Бабариківська 10.03 1 хв  10.04 3 г  3 хв 
Закомельська 10.10 1 хв  10.11 3 г  10 хв 
Циганська 10.29 2 хв  10.31 3 г  29 хв 
Ізюм 10.54 3 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6403 Харків-Пас. — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031