У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6403 Харків — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Ізюм номер 6403 відправляється зі станції Харків-Пас. о 07.00 і прибуває на станцію Ізюм о 10.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6403 Харків - Ізюм пролягає по таким станціям як ЕЦ-2, Васищеве, Дружний, Геніївка, Донець, Сезонна, Братське Озеро, Закомельська, Федорівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Харків-Пас. – Ізюм складає 43.00 гривень. Відстань між станціями – 141.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 07.00
Новоселівка 07.07 1 хв  07.08 7 хв 
Основа 07.19 1 хв  07.20 19 хв 
Передвузлова 07.23 1 хв  07.24 23 хв 
ЕЦ-2 07.27 1 хв  07.28 27 хв 
Безлюдівка 07.33 1 хв  07.34 33 хв 
Удянська 07.37 1 хв  07.38 37 хв 
Жихор 07.40 1 хв  07.41 40 хв 
Васищеве 07.45 1 хв  07.46 45 хв 
Борівська-Південна 07.50 1 хв  07.51 50 хв 
Звидки 07.54 1 хв  07.55 54 хв 
Аксютівка 07.59 1 хв  08.00 59 хв 
Дружний 08.03 1 хв  08.04 1 г  3 хв 
Левківка 08.06 1 хв  08.07 1 г  6 хв 
Зміїв 08.12 3 хв  08.15 1 г  12 хв 
Зидьки 08.20 1 хв  08.21 1 г  20 хв 
Геніївка 08.23 1 хв  08.24 1 г  23 хв 
Будинок Відпочинку 08.28 1 хв  08.29 1 г  28 хв 
Занки 08.35 1 хв  08.36 1 г  35 хв 
Слобожанська 08.40 1 хв  08.41 1 г  40 хв 
Донець 08.46 1 хв  08.47 1 г  46 хв 
Андріївка 08.52 1 хв  08.53 1 г  52 хв 
Шебелинка 08.58 2 хв  09.00 1 г  58 хв 
Жовтнева 09.05 1 хв  09.06 2 г  5 хв 
Сезонна 09.10 1 хв  09.11 2 г  10 хв 
Янківський 09.14 1 хв  09.15 2 г  14 хв 
Вербівка 09.20 1 хв  09.21 2 г  20 хв 
Балаклія 09.25 2 хв  09.27 2 г  25 хв 
Братське Озеро 09.35 1 хв  09.36 2 г  35 хв 
Савинці 09.47 2 хв  09.49 2 г  47 хв 
Маяк 09.54 1 хв  09.55 2 г  54 хв 
Бабариківська 09.58 1 хв  09.59 2 г  58 хв 
Закомельська 10.05 1 хв  10.06 3 г  5 хв 
Діброва 10.13 1 хв  10.14 3 г  13 хв 
360 Км 10.18 2 хв  10.20 3 г  18 хв 
Циганська 10.25 2 хв  10.27 3 г  25 хв 
Федорівка 10.31 2 хв  10.33 3 г  31 хв 
368 Км 10.37 1 хв  10.38 3 г  37 хв 
Пимонівка 10.41 1 хв  10.42 3 г  41 хв 
Ізюм 10.48 3 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6403 Харків-Пас. — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930