У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Будинок Відпочинку - Харків-Левада
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Будинок Відпочинку - Харків-Левада:

Поточний розклад електричок Будинок Відпочинку - Харків-Левада включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 41 хв зі станції Будинок Відпочинку і прибуває на станцію Харків-Левада о 22 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6446 сполученням Ізюм - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 1 г 40 хв. Між станціями Будинок Відпочинку і Харків-Левада цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Геніївка(19.31), Звидки(20.01), ЕЦ-2(20.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Будинок Відпочинку - Харків-Левада, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Будинок Відпочинку Харків-Левада ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Будинок Відпочинку - Харків-Левада можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Будинок Відпочинку -Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Будинок Відпочинку — Харків-Левада

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків-Левада — Будинок Відпочинку