У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків-Левада
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Харків-Левада:

Актуальний розклад електричок по станції Харків-Левада містить всього 7 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Харків-Левада з такими станціями і населеними пунктами як Зміїв, Люботин, Геніївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 15 хв до пункту призначення Геніївка. Найближчі станції та зупинні пункти Верещаківка-Левадська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Харків-Левада відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Левада - Зміїв, Геніївка - Харків-Левада, Харків-Левада - Люботин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Харків-Левада відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6421 Харків Зміїв 07.30 Курсує щоденно - переглянути
6422 Зміїв Харків 10.23 Курсує щоденно - переглянути
6222* Мерчик Харків 10.34 Курсує щоденно - переглянути
6221* Харків Люботин 10.54 Курсує щоденно - переглянути
6428 Геніївка Харків 12.10 Курсує щоденно - переглянути
6427 Харків Зміїв 13.04 Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Геніївка 17.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Харків-Левада