У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бурштин - Тустань
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Бурштин - Тустань:

Поточний розклад електричок Бурштин - Тустань включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 08 хв зі станції Бурштин і прибуває на станцію Тустань о 18 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6418 сполученням Ходорів - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 22 хв. Між станціями Бурштин і Тустань цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Бурштин - Тустань, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Бурштин Тустань ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Бурштин - Тустань можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6418* Ходорів Івано-Франківськ 05.56
Бурштин
06.18
Тустань
22 хв Курсує щоденно - переглянути
6414* Ходорів Івано-Франківськ 18.08
Бурштин
18.29
Тустань
21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Бурштин -Тустань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Бурштин — Тустань

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тустань — Бурштин