У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бурти - Знам'янка-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Бурти - Знам'янка-Пас.:

Поточний розклад електричок Бурти - Знам'янка-Пас. включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 25 хв зі станції Бурти і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 11 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6663 сполученням Кременчук - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 50 хв. Між станціями Бурти і Знам'янка-Пас. цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Коцюбинський(09.35), Новоолексіївка(09.57), Користівка(10.13), Пантаївка(10.52), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Бурти - Знам'янка-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Бурти Знам'янка-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Бурти - Знам'янка-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Бурти та Знам'янка-Пас. – 74.7 км. Ціна квитка на електричку Бурти Знам'янка-Пас. складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6663 Кременчук Знам'янка 09.25
Бурти
11.15
Знам'янка-Пас.
1 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Бурти -Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Бурти — Знам'янка-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Знам'янка-Пас. — Бурти