У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернявка - Саверці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Чернявка - Саверці:

Поточний розклад електричок Чернявка - Саверці включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 45 хв зі станції Чернявка і прибуває на станцію Саверці о 20 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6031-6215 сполученням Київ-Пас. - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Чернявка і Саверці цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Чернявка - Саверці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Чернявка Саверці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Чернявка - Саверці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Чернявка та Саверці – 5.3 км. Ціна квитка на електричку Чернявка Саверці складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Чернявка -Саверці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернявка — Саверці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Саверці — Чернявка