У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Саверці - Чернявка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Саверці - Чернявка:

Поточний розклад електричок Саверці - Чернявка включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 04 хв зі станції Саверці і прибуває на станцію Чернявка о 22 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6216 сполученням Козятин-1 - Фастів-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Саверці і Чернявка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Саверці - Чернявка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Саверці Чернявка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Саверці - Чернявка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Саверці та Чернявка – 5.3 км. Ціна квитка на електричку Саверці Чернявка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Саверці -Чернявка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Саверці — Чернявка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чернявка — Саверці