З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чорноглазівка - Шпаківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Чорноглазівка - Шпаківка:

Поточний розклад електричок Чорноглазівка - Шпаківка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 54 хв зі станції Чорноглазівка і прибуває на станцію Шпаківка о 06 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6157 сполученням Золочів - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 0 г 46 хв. Між станціями Чорноглазівка і Шпаківка цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них 205 Км(04.36), Яротівка(05.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Чорноглазівка - Шпаківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Чорноглазівка Шпаківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Чорноглазівка - Шпаківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6157 Золочів Харків 04.33
Чорноглазівка
05.19
Шпаківка
46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6159 Золочів Харків 05.54
Чорноглазівка
06.39
Шпаківка
45 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Чорноглазівка -Шпаківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чорноглазівка — Шпаківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шпаківка — Чорноглазівка