У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чотирбоки - Кам'янецький Переїзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Чотирбоки - Кам'янецький Переїзд:

Поточний розклад електричок Чотирбоки - Кам'янецький Переїзд включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 12 хв зі станції Чотирбоки і прибуває на станцію Кам'янецький Переїзд о 07 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6371 сполученням Шепетівка - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 2 г 53 хв. Між станціями Чотирбоки і Кам'янецький Переїзд цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Вербівці(04.21), Великі Юначки(04.50), Старокостянтинів 1(05.25), Западинці(06.06), Осташки(06.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Чотирбоки - Кам'янецький Переїзд, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Чотирбоки Кам'янецький Переїзд ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Чотирбоки - Кам'янецький Переїзд можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Чотирбоки та Кам'янецький Переїзд – 101.3 км. Ціна квитка на електричку Чотирбоки Кам'янецький Переїзд складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 04.12
Чотирбоки
07.05
Кам'янецький Переїзд
2 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Чотирбоки -Кам'янецький Переїзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .