У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чотирбоки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чотирбоки:

Актуальний розклад електричок по станції Чотирбоки містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чотирбоки з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 01 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Мокіївці, Вербівці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чотирбоки відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гречани - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чотирбоки відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Чотирбоки - Хмельницький від 35.00 грн. (103.8 км)

  • Чотирбоки - Шепетівка(всі вокзали) від 15.00 грн. (18.1 км)

  • Чотирбоки - Гречани від 35.00 грн. (96.9 км)

  • Чотирбоки - Кам'янецький Переїзд від 35.00 грн. (101.3 км)

  • Чотирбоки - Красилів від 25.00 грн. (61.6 км)

  • Чотирбоки - Старокостянтинів від 20.00 грн. (44.4 км)

  • Чотирбоки - Речовий ринок від 35.00 грн. (100.3 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 04.11 1 хв  04.12 Курсує щоденно - переглянути
6372 Гречани Шепетівка 20.00 1 хв  20.01 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чотирбоки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чотирбоки