У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чумакове - Ларине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Чумакове - Ларине:

Поточний розклад електричок Чумакове - Ларине включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 30 хв зі станції Чумакове і прибуває на станцію Ларине о 07 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6932 сполученням Мушкетове - Іловайськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Чумакове і Ларине цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Чумакове - Ларине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Чумакове Ларине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Чумакове - Ларине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6932 Мушкетове Іловайськ 07.30
Чумакове
07.48
Ларине
18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Чумакове -Ларине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чумакове — Ларине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ларине — Чумакове