У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Адабаш
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Адабаш:

Поточний розклад електричок Дачна - Адабаш включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 47 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Адабаш о 11 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6403 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 2 г 45 хв. Між станціями Дачна і Адабаш цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Софіївка(08.51), Богунове(09.28), Радгоспна(09.55), Виска(10.37), Червоний Граніт(11.16), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Адабаш, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Адабаш ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Адабаш можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6403 Ім. Тараса Шевченка Помічна 08.47
Дачна
11.32
Адабаш
2 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Адабаш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Адабаш

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Адабаш — Дачна