У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Адабаш
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Адабаш:

Актуальний розклад електричок по станції Адабаш містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Адабаш з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 52 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Помічна, Капустине, Кар'єрна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Адабаш відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Ім. Тараса Шевченка, Ім. Тараса Шевченка - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Адабаш відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402 Помічна Ім. Тараса Шевченка 04.11 2 хв  04.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6403 Ім. Тараса Шевченка Помічна 11.26 2 хв  11.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6404 Помічна Ім. Тараса Шевченка 12.36 2 хв  12.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6405 Ім. Тараса Шевченка Помічна 23.50 2 хв  23.52 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Адабаш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Адабаш