У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6403 Ім. Тараса Шевченка — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6403 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Помічна відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 08.30 і прибуває на станцію Помічна о 11.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Мала Яблунівка, Софіївка, Переїзна, Богунове, Будо-Макіївка, Радгоспна, Новомиргород, Виска, Олександрівка, Червоний Граніт, Адабаш.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 08.30
Хмельницька 08.34 1 хв  08.35 4 хв 
Мала Яблунівка 08.37 1 хв  08.38 7 хв 
Берегова 08.40 1 хв  08.41 10 хв 
Софіївка 08.49 1 хв  08.50 19 хв 
Червоний Хутір 08.58 1 хв  08.59 28 хв 
Переїзна 09.05 1 хв  09.06 35 хв 
Сердюківка 09.12 2 хв  09.14 42 хв 
Богунове 09.21 1 хв  09.22 51 хв 
Макіївка 09.27 1 хв  09.28 57 хв 
Будо-Макіївка 09.31 1 хв  09.32 1 г  1 хв 
Капітанівка 09.42 2 хв  09.44 1 г  12 хв 
Радгоспна 09.50 1 хв  09.51 1 г  20 хв 
Турія 09.55 1 хв  09.56 1 г  25 хв 
Новомиргород 10.07 2 хв  10.09 1 г  37 хв 
Войнівка 10.24 1 хв  10.25 1 г  54 хв 
Виска 10.36 2 хв  10.38 2 г  6 хв 
Улянівка 10.45 1 хв  10.46 2 г  15 хв 
Олександрівка 10.56 1 хв  10.57 2 г  26 хв 
Капустине 11.06 2 хв  11.08 2 г  36 хв 
Червоний Граніт 11.15 1 хв  11.16 2 г  45 хв 
Кар'єрна 11.22 1 хв  11.23 2 г  52 хв 
Адабаш 11.32 2 хв  11.34 3 г  2 хв 
Помічна 11.56 3 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6403 Ім. Тараса Шевченка — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031