У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6403 Ім. Тараса Шевченка — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Помічна номер 6403 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 08.22 і прибуває на станцію Помічна о 11.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6403 Ім. Тараса Шевченка - Помічна пролягає по таким станціям як Мала Яблунівка, Дачна, Червоний Хутір, Сердюківка, Макіївка, Капітанівка, Турія, Войнівка, Улянівка, Капустине, Кар'єрна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 08.22
Хмельницька 08.27 1 хв  08.28 5 хв 
Мала Яблунівка 08.30 1 хв  08.31 8 хв 
Берегова 08.34 1 хв  08.35 12 хв 
Дачна 08.39 1 хв  08.40 17 хв 
Софіївка 08.45 1 хв  08.46 23 хв 
Червоний Хутір 08.55 1 хв  08.56 33 хв 
Переїзна 09.03 1 хв  09.04 41 хв 
Сердюківка 09.12 2 хв  09.14 50 хв 
Богунове 09.22 1 хв  09.23 1 г 
Макіївка 09.28 1 хв  09.29 1 г  6 хв 
Будо-Макіївка 09.32 1 хв  09.33 1 г  10 хв 
Капітанівка 09.42 2 хв  09.44 1 г  20 хв 
Радгоспна 09.50 1 хв  09.51 1 г  28 хв 
Турія 09.55 2 хв  09.57 1 г  33 хв 
Новомиргород 10.05 2 хв  10.07 1 г  43 хв 
Войнівка 10.22 1 хв  10.23 2 г 
Виска 10.32 2 хв  10.34 2 г  10 хв 
Улянівка 10.42 1 хв  10.43 2 г  20 хв 
Олександрівка 10.53 1 хв  10.54 2 г  31 хв 
Капустине 11.02 2 хв  11.04 2 г  40 хв 
Червоний Граніт 11.10 1 хв  11.11 2 г  48 хв 
Кар'єрна 11.17 1 хв  11.18 2 г  55 хв 
Адабаш 11.26 2 хв  11.28 3 г  4 хв 
Помічна 11.48 3 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6403 Ім. Тараса Шевченка — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930