У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6403 Ім. Тараса Шевченка — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6403 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Помічна відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 08.30 і прибуває на станцію Помічна о 11.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Мала Яблунівка, Дачна, Червоний Хутір, Сердюківка, Макіївка, Капітанівка, Турія, Войнівка, Улянівка, Капустине, Кар'єрна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 08.30
Хмельницька 08.35 1 хв  08.36 5 хв 
Мала Яблунівка 08.38 1 хв  08.39 8 хв 
Берегова 08.42 1 хв  08.43 12 хв 
Дачна 08.46 1 хв  08.47 16 хв 
Софіївка 08.51 1 хв  08.52 21 хв 
Червоний Хутір 09.00 1 хв  09.01 30 хв 
Переїзна 09.09 1 хв  09.10 39 хв 
Сердюківка 09.18 2 хв  09.20 48 хв 
Богунове 09.28 1 хв  09.29 58 хв 
Макіївка 09.34 1 хв  09.35 1 г  4 хв 
Будо-Макіївка 09.38 1 хв  09.39 1 г  8 хв 
Капітанівка 09.47 2 хв  09.49 1 г  17 хв 
Радгоспна 09.55 1 хв  09.56 1 г  25 хв 
Турія 10.00 1 хв  10.01 1 г  30 хв 
Новомиргород 10.11 2 хв  10.13 1 г  41 хв 
Войнівка 10.27 1 хв  10.28 1 г  57 хв 
Виска 10.37 2 хв  10.39 2 г  7 хв 
Улянівка 10.46 1 хв  10.47 2 г  16 хв 
Олександрівка 10.58 1 хв  10.59 2 г  28 хв 
Капустине 11.07 2 хв  11.09 2 г  37 хв 
Червоний Граніт 11.16 1 хв  11.17 2 г  46 хв 
Кар'єрна 11.24 1 хв  11.25 2 г  54 хв 
Адабаш 11.32 2 хв  11.34 3 г  2 хв 
Помічна 11.55 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6403 Ім. Тараса Шевченка — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930