У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6403 Ім. Тараса Шевченка — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6403 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Помічна відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 08.30 і прибуває на станцію Помічна о 11.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Мала Яблунівка, Дачна, Червоний Хутір, Сердюківка, Макіївка, Капітанівка, Турія, Войнівка, Улянівка, Капустине, Кар'єрна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 08.30
Хмельницька 08.35 1 хв  08.36 5 хв 
Мала Яблунівка 08.38 1 хв  08.39 8 хв 
Берегова 08.42 1 хв  08.43 12 хв 
Дачна 08.46 1 хв  08.47 16 хв 
Софіївка 08.51 1 хв  08.52 21 хв 
Червоний Хутір 09.00 1 хв  09.01 30 хв 
Переїзна 09.09 1 хв  09.10 39 хв 
Сердюківка 09.18 2 хв  09.20 48 хв 
Богунове 09.28 1 хв  09.29 58 хв 
Макіївка 09.34 1 хв  09.35 1 г  4 хв 
Будо-Макіївка 09.38 1 хв  09.39 1 г  8 хв 
Капітанівка 09.47 2 хв  09.49 1 г  17 хв 
Радгоспна 09.55 1 хв  09.56 1 г  25 хв 
Турія 10.00 1 хв  10.01 1 г  30 хв 
Новомиргород 10.11 2 хв  10.13 1 г  41 хв 
Войнівка 10.27 1 хв  10.28 1 г  57 хв 
Виска 10.37 2 хв  10.39 2 г  7 хв 
Улянівка 10.46 1 хв  10.47 2 г  16 хв 
Олександрівка 10.58 1 хв  10.59 2 г  28 хв 
Капустине 11.07 2 хв  11.09 2 г  37 хв 
Червоний Граніт 11.16 1 хв  11.17 2 г  46 хв 
Кар'єрна 11.24 1 хв  11.25 2 г  54 хв 
Адабаш 11.32 2 хв  11.34 3 г  2 хв 
Помічна 11.55 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6403 Ім. Тараса Шевченка — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031