У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6403 Ім. Тараса Шевченка — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Помічна номер 6403 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 08.22 і прибуває на станцію Помічна о 11.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6403 Ім. Тараса Шевченка - Помічна пролягає по таким станціям як Мала Яблунівка, Дачна, Червоний Хутір, Сердюківка, Макіївка, Капітанівка, Турія, Войнівка, Улянівка, Капустине, Кар'єрна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 08.22
Хмельницька 08.27 1 хв  08.28 5 хв 
Мала Яблунівка 08.30 1 хв  08.31 8 хв 
Берегова 08.34 1 хв  08.35 12 хв 
Дачна 08.39 1 хв  08.40 17 хв 
Софіївка 08.45 1 хв  08.46 23 хв 
Червоний Хутір 08.55 1 хв  08.56 33 хв 
Переїзна 09.03 1 хв  09.04 41 хв 
Сердюківка 09.12 2 хв  09.14 50 хв 
Богунове 09.22 1 хв  09.23 1 г 
Макіївка 09.28 1 хв  09.29 1 г  6 хв 
Будо-Макіївка 09.32 1 хв  09.33 1 г  10 хв 
Капітанівка 09.42 2 хв  09.44 1 г  20 хв 
Радгоспна 09.50 1 хв  09.51 1 г  28 хв 
Турія 09.55 2 хв  09.57 1 г  33 хв 
Новомиргород 10.05 2 хв  10.07 1 г  43 хв 
Войнівка 10.22 1 хв  10.23 2 г 
Виска 10.32 2 хв  10.34 2 г  10 хв 
Улянівка 10.42 1 хв  10.43 2 г  20 хв 
Олександрівка 10.53 1 хв  10.54 2 г  31 хв 
Капустине 11.02 2 хв  11.04 2 г  40 хв 
Червоний Граніт 11.10 1 хв  11.11 2 г  48 хв 
Кар'єрна 11.17 1 хв  11.18 2 г  55 хв 
Адабаш 11.26 2 хв  11.28 3 г  4 хв 
Помічна 11.48 3 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6403 Ім. Тараса Шевченка — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728