У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6403 Ім. Тараса Шевченка — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Помічна номер 6403 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 08.30 і прибуває на станцію Помічна о 11.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6403 Ім. Тараса Шевченка - Помічна пролягає по таким станціям як Мала Яблунівка, Дачна, Червоний Хутір, Сердюківка, Макіївка, Капітанівка, Турія, Войнівка, Улянівка, Капустине, Кар'єрна.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

В добу 19.05.2022 року: - поїзд №6403 сполученням ім. Т.Шевченка – Помічна на дільниці Новомиргород – Помічна відміняється, прибуття на ст. Новомиргород згідно графіка. - поїзд №6404 сполученням Помічна – ім. Т.Шевченка на дільниці Помічна – Новомиргород відміняється, відправлення зі ст. Новомиргород згідно графіка. для виконання колійних робіт по капітальному ремонту колії в добу 27.05.2022року відміняются приміськи поїзда: - №6403 сполученням ім. Т.Шевченка – Помічна - №6404 сполученням Помічна – ім. Т.Шевченка.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 08.30
Хмельницька 08.35 1 хв  08.36 5 хв 
Мала Яблунівка 08.38 1 хв  08.39 8 хв 
Берегова 08.42 1 хв  08.43 12 хв 
Дачна 08.47 1 хв  08.48 17 хв 
Софіївка 08.53 1 хв  08.54 23 хв 
Червоний Хутір 09.03 1 хв  09.04 33 хв 
Переїзна 09.11 1 хв  09.12 41 хв 
Сердюківка 09.20 2 хв  09.22 50 хв 
Богунове 09.30 1 хв  09.31 1 г 
Макіївка 09.36 1 хв  09.37 1 г  6 хв 
Будо-Макіївка 09.40 1 хв  09.41 1 г  10 хв 
Капітанівка 09.50 2 хв  09.52 1 г  20 хв 
Радгоспна 09.58 1 хв  09.59 1 г  28 хв 
Турія 10.03 2 хв  10.05 1 г  33 хв 
Новомиргород 10.13 2 хв  10.15 1 г  43 хв 
Войнівка 10.30 1 хв  10.31 2 г 
Виска 10.40 2 хв  10.42 2 г  10 хв 
Улянівка 10.50 1 хв  10.51 2 г  20 хв 
Олександрівка 11.01 1 хв  11.02 2 г  31 хв 
Капустине 11.10 2 хв  11.12 2 г  40 хв 
Червоний Граніт 11.18 1 хв  11.19 2 г  48 хв 
Кар'єрна 11.25 1 хв  11.26 2 г  55 хв 
Адабаш 11.34 2 хв  11.36 3 г  4 хв 
Помічна 11.56 3 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6403 Ім. Тараса Шевченка — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930