У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачна - Улянівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачна - Улянівка:

Поточний розклад електричок Дачна - Улянівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 47 хв зі станції Дачна і прибуває на станцію Улянівка о 10 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6403 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 59 хв. Між станціями Дачна і Улянівка цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Софіївка(08.51), Богунове(09.28), Радгоспна(09.55), Виска(10.37), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачна - Улянівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачна Улянівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачна - Улянівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6403 Ім. Тараса Шевченка Помічна 08.47
Дачна
10.46
Улянівка
1 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачна -Улянівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачна — Улянівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Улянівка — Дачна