У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Улянівка,Кіровоградська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Улянівка:

Актуальний розклад електричок по станції Улянівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Улянівка з такими станціями і населеними пунктами як Вапнярка, Помічна, Ім. Тараса Шевченка, Умань. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 08 хв до пункту призначення Умань. Найближчі станції та зупинні пункти Ладижин, Демківка, Виска, Олександрівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Улянівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вапнярка - Умань, Помічна - Ім. Тараса Шевченка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Улянівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6421 Умань Вапнярка 10.38 1 хв  10.39 Курсує щоденно - переглянути
6403 Ім. Тараса Шевченка Помічна 10.42 1 хв  10.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6404 Помічна Ім. Тараса Шевченка 13.24 1 хв  13.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6424 Вапнярка Умань 16.06 2 хв  16.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Улянівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Улянівка,Кіровоградська обл.